Místo a ubytování

Letošní Duhová Brána se bude konat na Gymnáziu, Neumannova 2, ve Žďáře nad Sázavou. V budově školy bude probíhat většina programů, vydávat se jídlo a také zde najdete infocentrum, deskohernu, čajovnu a na pozemku před budovou také gril, kde si budete moci dát něco na zub.

Ubytovat se můžete:

  • Ve školní třídě na zemi (vlastní karimatka a spacák, cca 20 lidí ve třídě).
  • V domově mládeže v pokojích (na adrese Komenského 10) za příplatek 620 Kč/noc.

gymzr

Organizační informace

Na letošní Duhovou bránu za námi můžete začít přijížděť už od 16:00. Touhle dobou už pro Vás bude připravené  informační centrum ve vestibulu Gymnázia (Neumannova 2). Vstupovat můžete přímo hlavním vchodem. Na informacích budeme po celou dobu Duhové brány, můžete přijet kdykoliv během víkendu.

Gymnázium je asi 15-20 minut pěšky od žďárského nádraží, můžete za námi klidně přijeďte vlakem. Z nádraží se k nám dostanete i linkami č. 4,6,8 na zastávku Neumannova nebo linkami č. 2,4,5,6,8 na zastávku Studentská. Zastávku MHD najdete přímo před vchodem z nádraží.

Pokud za námi jedete autem, kousek od Gymnázia je velké parkoviště, kde určitě najdete místo. Nedoporučujeme parkovat celý víkend u Lidlu, které je placené. Jeho polohu najdete v interaktivní mapě zde: https://brana.azduha.cz/about

Celý víkend budeme spát přímo v prostorách Gymnázia. Vemte si proto s sebou karimatku a spacák, jinak se asi moc nevyspíte. Další výbavu už necháme na Vás. Prosíme všechny aby si na Duhovou bránu vzali přezuvky

Po celou dobu víkendu pro Vás máme zařízené jídlo, včetně dobře zásobeného bufetu. Nemusíte se tedy bát, že umřete hlady.

Dále pro Vás připravujeme čajovnu, relaxační místnost i nějaké aktivní vyřádení mimo programy.

Stále se lze ještě přihlašovat na programy (až do čtvrtka 21.9.), tak toho prosím využijte. Budeme Vám pak schopní zajistit vygenerovaný časový itinerář celého vašeho víkendu. Programy půjde vybírat i přímo na místě, ale už nemusíte chytit místo.

V sobotu večer je naplánovaná Duhová oslava, abychom měli čas se společně potkat, pobavit a třeba i zahrát na kytaru. Budeme rádi, když si přivezete vlastní hudební nástroje, abychom vytvořili co největší Duhou kapelu

Budeme rádi, když s námi strávíte celý víkend. Programy se budou konat až do neděle 12:00. V neděli na Vás bude čekat svačinka na dlouhou cestu zpět. 

Přihlašování a účastnický poplatek

Duhová Brána je akce určená pro členy sdružení DUHA DUHA, sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi. . Je místem setkávání duhových vedoucích a instruktorů, program je proto tvořen pro účastníky starší 15 let. V případě, že s Vámi přijedou ještě mladší duháci, ozvěte se nám, prosím, na brana@azduha.cz. Na Duhovou Bránu se prosím přihlašte nejpozději do pátku 15. září 2023. Stačí se zaregistrovat do našeho systému na adrese is.brana.azduha.cz.

Poplatek pro účastníky činí 400 Kč. Pro lektory nabízíme zvýhodněnou cenu - po akci vám vrátíme 100 Kč z účastnického poplatku za každý odvedený program.

Platbu proveďte do středy 20. září 2023 převodem na účet, Duhy AZ: 2300381780/2010. Do poznámky k platbě prosím napište své jméno či jména. V případě platby za celou dužinu můžete uvést název dužiny.

V ceně účastnického poplatku je zahrnuto ubytování ve škole (školní třída, na vlastní karimatce), stravování, semináře po celou dobu akce a doprovodné programy. Případné doplatky za nadstadardní ubytování či programy dořešíme na místě.

Program

Připravujeme pro Vás spoustu zajímavých seminářů a vřele vítáme všechny lektory z Vašich řad. Přihlásit jako lektor se můžete zde nebo na hlavní stránce.

Každý účastník si sestavuje svůj vlastní program. Jednotlivé bloky je možné si přihlásit až po zaplacení účastnického poplatku. Programy budou zveřejňovány postupně v systému pro registraci programů. Možnost přihlašovat a měnit si program bude i na místě podle aktuální zaplněnosti.

Zajímá vás, co za programy pro vás chystáme a ještě nejste na Duhovou Bránu přihlášení? Můžete mrknout na stránce Programy.

Informační systém Duhové Brány

V rámci letošní Duhové Brány jsme si pro vás připravili i dedikovaný informační systém. V něm si můžete v předstihu přihlašovat své programy, najdete tam jídelníček, časový rozvrh Vašich seminářů a lektorům usnadní organizaci a přípravu jejich programů.

Do systému se dostanete skrz tlačítka na homepage, v horním menu nebo přímo na is.brana.azduha.cz.